Strona Główna Galeria Forum
Zawody 2018
Zawody Podlodowe - 2018.

W dniu 18.02.2018r odbyły się zawody podlodowe naszego koła. Zawody odbyły się na jeziorze Łegińskim w Łężanach. W zawodach uczestniczyło 14 zawodników, poniżej klasyfikacja:

Zawody - Otwarcie sezonu 2018

W dniu 22.04.2018r odbyły się zawody spławiokowo-gruntowe na rzece Łynie w Masunach. Udział w zawodach zadeklarowało 19 członków koła, którzy przy pięknej niedzielnej pogodzie rywalizowali w miłej atmosferze o zwycięstwo. Ryba słabo raczej dopisała, choć trafiły się kleń, kilka płoci czy kilka leszczy, największego złowił Zbigniew Śledziński o wadze 0,90 k, to dominował drobny wszędobylski krąp.

Zawody dla dzieci

W dniu 2 czerwca 2018 r odbył się XIII Puchar Łyny ?UKLEJKA 2018? z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Sępopola. Zawody odbyły się na stanicy wodnej w Masunach, w których udział wzięło 27 dzieci. Zawody uświetnili swoją obecnością członkowie patrolu PSR z Olsztyna, komendant Posterunku Rejonowego Szymon Bobrycki, Maciej Szymoch oraz Damian Obuchowicz, którzy w kilku słowach zaprezentowali pracę jaką wykonują. Zawody także uświetniła swoją osobą Burmistrz Sępopola pani Irena Wołosiuk, która ufundowała puchary i medale. Zawody wygrała Zuzanna Kamińska, drugie miejsce zajęła Zosia Krasowska; trzecie miejsce zajął Dawid Zgrajka; czwarte miejsce zajął Wiktor Piłat; piąte miejsce zajęła Oliwia Szymska, puchar za największą rybę w tym wypadku krasnopiórę otrzymał Łukasz Skrzypa. Dzięki Naszym darczyńcom wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymały upominki, dzięki nim każde dziecko było szczęśliwe. Chcielibyśmy podziękować Burmistrz Sępopola pani Irenie Wołosiuk za puchary i medale, firmie Jaxon z Poznania za sprzęt wędkarski, wydawnictwu ?Wędkarski Świat? z Warszawy za otrzymane prenumeraty dla dzieci; sklepowi ?Świat Zabawek? z Bartoszyc za wspaniałe zabawki; firmie SPS Handel PRIM z Sępopola za słodycze; panu Adamowi Ołdakowskiemu posłowi na Sejm za upominki; Nadleśnictwu Bartoszyce za piękne książki; piekarni Rol-Piek z Sępopola za pyszne pączki i pieczywo; Zarządowi PZW w Olsztynie oraz Radzie Miejskiej w Sępopolu za wsparcie naszych zawodów. Nie byłoby takich zawodów gdyby pomoc instytucji czy firm, którym leży na sercu szczęście i uśmiech dzieci. Podziękowania należą się zarządowi koła za organizację i zaangażowanie w przeprowadzeniu tych zawodów po raz trzynasty. Do zobaczenia za rok i gratulacje zwycięzcom dzisiejszych zawodów<. KT
Zawody na kanale Mazurskim

KT

W dniu 10.06.2018 r odbyły się zawody o mistrzostw koła w których wzięło siedemnastu członków naszego koła. Przy upalnej pogodzie ryba w miarę dopisała, choć nie było rekordów jak i rekordowych ryb, dominował drobny krąp, leszczyk, trafiały się sporadycznie płotki, krasnopióry czy okonki. Zawody zakończone zostały w świetnej atmosferze przy wspólnym pieczeniu kiełbasek w ognisku. Poniżej klasyfikacja: 1. miejsce - Śledziński Zbigniew - 5510 pkt 2. miejsce - Wiśniewski Paweł - 5100 pkt 3. Krasowski Marcin - 4450 pkt 4. Badurowicz Janusz - 4180 pkt 5. Telechowski Krzysztof - 3750 pkt 6. Wasiecki Andrzej - 3110 pkt 7. Piłat Patryk - 2120 pkt 8. Fijałkowski Mariusz - 2010 pkt 9. Czeczko Jarosław - 2000 pkt 10. Bójko Arkadiusz - 1860 pkt 11. Dudziak Ryszard - 1750 pkt 12. Kindlarski Mikołaj - 1460 pkt 13. Piłat Grzegorz - 1410 pkt 14. Kownacki Roman - 1350 pkt 15. Poźniak Wojciech - 1050 pkt 16. Kownacki Jan - 1030 pkt 17. Snarski Sławomir - 860 pkt
KT

Nocny Puchar Łyny

W dniach 23-24 czerwca 2018 r odbyły się otwarte nocne zawody na rzece Łynie w Masunach. W zawodach wzięło udział 33 wędkarzy, w wspaniałej atmosferze i świetnej pogodzie. Zawody wygrał Zbigniew Śledziński z wynikiem - 8,35 kg jak z największą rybą zawodów leszczem o wadze 1,28 kg. Drugie miejsce zajął Janusz Badurowicz z wagą - 5,73 kg, trzecie miejsce zajął Marcin Krasowski z wagą 3,37 kg. Gratulacje! KT
KT

IV Drużynowy Maraton Wędkarski

W dniach 14-15.07.2018 odbył się po raz czwarty Drużynowy Maraton Wędkarski w Masunach. W zawodach wzięło 10 dwuosobowych drużyn. Zwyciężyła drużyna: Zbigniew Śledziński - Paweł Wiśniewski - 18,22 kg, drugie miejsce zdobyli Marcin Krasowski - Arek Rosicki - 12,18 kg, trzecie miejsce: Jarosław Czeczko - Kownacki Jan - 6,24 kg, Nagrodę za największą rybę leszcza - 1,16kg otrzymał Wiesław Binkul. Gratulacje!
KT

Zawody Spinningowe - 16.09.2018 r.

W dniu 16.09.2018 r odbyły się towarzyskie zawody spinningowe, do których zgłosiło się piętnastu członków koła. Zawody odbyły się z łodzi, miejscem skąd odbył się start były Stopki. Pogoda w dniu zawodów nam dopisała, choć z rybami było już różnie, pierwsze miejsce zdobył kolega Roman Kownacki łowiąc szczupaka 2,84 kg, drugie miejsce zdobył kolega Andrzej Wasiecki z szczupakiem 1,21 kg, trzecie miejsce zdobył Marcin Pycko 0,90 kg z okoniami, czwarte miejsce Marcin Krasowski 0,70 kg z okoniami oraz piąte miejsce zdobył Zbigniew Śledziński 0,45 kg z okoniami. Tradycyjnie wszystkie złowione ryby wróciły z powrotem do swego środowiska. Gratulacje.
KT

Towarzyskie zawody spławikowo - feederowe - "Zakończenie Lata".

W dniu 6.10.2018 r odbyły się towarzyskie zawody kończące sezon, w których wzięło udział osiemnastu kolegów z naszego koła. Sprzyjała nam pogoda oraz atmosfera lecz z rybami nie było już tak wesoło. Już tradycyjnie zawody zakończyły się gorącym posiłkiem oraz pysznościami z grilla. Poniżej piątka zwycięzców: 1. Krasowski Marcin - 2060 pkt; 2. Pycko Marcin - 950 pkt; 3. Śledziński Zbigniew - 920 pkt;4. Wiśniewski Paweł - 830 pkt;5. Dudziak Ryszard - 820 pkt. Gratulacje
KT

Zawody Spinningowe - 21.10.2018.

W dniu 21,10,2018 odbyły się ostatnie w tym roku zawody w naszym kole, tym razem zawody spinningowe, w których udział wzięło 21 zawodników, wśród których jeden gość, który wziął udział po koleżeńsku w imprezie, lecz jego wyniki nie były brane do klasyfikacji. Wszystkie ryby wróciły z powrotem do wody, swego środowiska w dobrej kondycji. Zwycięzcy zawodów: 1. miejsce ? Roman Kownacki ? 4560; 2 miejsce ? Janusz Bogdalski ? 3620; 3 miejsce ? Tomasz Tomaszewski ? 3200; 4 miejsce ? Szymon Kryłowicz ? 1820; 5 miejsce ? Bronisław Fredo ? 1410. Gratulacje!