Strona Główna Galeria Forum
UKLEJKA 2018 dnia 08-06-2018 19:13
UKLEJKAlive'>
W dniu 2 czerwca 2018 r odbył się XIII Puchar Łyny ?UKLEJKA 2018? z okazji Dnia Dziecka o Puchar Burmistrza Sępopola. Zawody odbyły się na stanicy wodnej w Masunach, w których udział wzięło 27 dzieci. Zawody uświetnili swoją obecnością członkowie patrolu PSR z Olsztyna, komendant Posterunku Rejonowego Szymon Bobrycki, Maciej Szymoch oraz Damian Obuchowicz, którzy w kilku słowach zaprezentowali pracę jaką wykonują. Zawody także uświetniła swoją osobą Burmistrz Sępopola pani Irena Wołosiuk, która ufundowała puchary i medale. Zawody wygrała Zuzanna Kamińska, drugie miejsce zajęła Zosia Krasowska; trzecie miejsce zajął Dawid Zgrajka; czwarte miejsce zajął Wiktor Piłat; piąte miejsce zajęła Oliwia Szymska, puchar za największą rybę w tym wypadku krasnopiórę otrzymał Łukasz Skrzypa. Dzięki Naszym darczyńcom wszystkie dzieci biorące udział w zawodach otrzymały upominki, dzięki nim każde dziecko było szczęśliwe. Chcielibyśmy podziękować Burmistrz Sępopola pani Irenie Wołosiuk za puchary i medale, firmie Jaxon z Poznania za sprzęt wędkarski, wydawnictwu ?Wędkarski Świat? z Warszawy za otrzymane prenumeraty dla dzieci; sklepowi ?Świat Zabawek? z Bartoszyc za wspaniałe zabawki; firmie SPS Handel PRIM z Sępopola za słodycze; panu Adamowi Ołdakowskiemu posłowi na Sejm za upominki; Nadleśnictwu Bartoszyce za piękne książki; piekarni Rol-Piek z Sępopola za pyszne pączki i pieczywo; Zarządowi PZW w Olsztynie oraz Radzie Miejskiej w Sępopolu za wsparcie naszych zawodów. Nie byłoby takich zawodów gdyby pomoc instytucji czy firm, którym leży na sercu szczęście i uśmiech dzieci. Podziękowania należą się zarządowi koła za organizację i zaangażowanie w przeprowadzeniu tych zawodów po raz trzynasty. Do zobaczenia za rok i gratulacje zwycięzcom dzisiejszych zawodów<. KT