Strona Główna Galeria Forum
XII Dziecięcy Puchar Łyny UKLEJKA 2017 dnia 05-06-2017 10:22
UKLEJKA
Już po raz dwunasty zgodnie z coroczną tradycją, koło wędkarskie KLEŃ w Sępopolu zorganizowało 3 czerwca 2017 wędkarskie zawody dla dzieci - XII Dziecięcy Puchar Łyny UKLEJKA 2017.
Wzięła w nich udział rekordowa liczba 29 dzieci wraz z opiekunami, rodzicami czy też dziadkami. Miejscem imprezy w tym roku była stanica wodna położona przy stadionie sportowym w Sępopolu, udział w zawodach tradycyjnie jest bezpłatny dla wszystkich dzieci. Dzięki hojności i życzliwości wielu darczyńców i sponsorów udaje nam się przeprowadzać takie zawody w ten sposób, by żadne dziecko nie odeszło z nich bez nagród, fajnego upominku, pamiątkowego znaczka czy medalu, dyplomu, a zwycięzcy pucharów. Wsparcia nam udzielili następujące osoby oraz firmy: firma Jaxon z Poznania, która od początku tych zawodów dla dzieci wspiera nas czyli od dwunastu lat, burmistrz Sępopola pani Irena Wołosiuk, Rada Miejska w Sępopolu, redakcja miesięcznika Wędkarski Świat, redakcja miesięcznika Wędkarstwo Moje Hobby, sklep Świat Zabawek z Bartoszyc, Okręg PZW w Olsztynie, pan Regielski Artur, firma Górek - Kacper Górecki, pan Paweł Puciato, pan Edmund Oleszkiewicz, który dopilnował by stanica była gotowa na przyjęcie naszych małych zawodników, oraz pan Kaczmarczyk Sławomir.
Zawody okazały się świetną zabawą dla dzieci, nie pozbawionej nutki zdrowej rywalizacji, a jak przystało na ten sport odbyły się one na łonie przyrody i świeżym powietrzu. Zwycięzcami zawodów byli: 1 miejsce - Oliwia Szymska; 2 miejsce - Daniel Kindlarski; 3 miejsce - Jula Kapica, nagrodę specjalną "Wzorowy Młody Wędkarz" otrzymała Aniela Czeczko, dziewczynki górą!
Tradycyjnym zwieńczeniem zawodów był poczęstunek, na utrudzone zmaganiami dzieci czekały lody i napoje, kiełbaska z grilla i słodkie bułki.
Coraz większa frekwencja i popularność tej imprezy utwierdza nas w przekonaniu o słuszności i potrzebie organizowanie takiego typu zawodów właśnie dla naszych dzieci. Na końcu podziękowania należą się także członkom zarządu koła za poświęcony swój czas by te zawody odbyły się bez przeszkód, panu Krzysztofowi Telechowskiemu, Marcinowi Pycko, Marcinowi Krasowskiemu oraz Józefowi Tuckiemu.
Zapraszamy za rok.KT


Dodane przez kris 396 Czytań 0 Komentarzy drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Copyright © 2009-2016 Kleń
engine: PHP-Fusion v6.01 | eXtreme-fusion | Theme: ClashJe
WebMaster Strony 2982325